Solidarumo bėgimas

• Paskelbta: 2023-10-05

10 metų organizacija „Gelbėkit vaikus“ inicijuoja Solidarumo bėgimą, į kurį kiekvienais metais jungiasi vis daugiau Lietuvos ugdymo įstaigų. Iniciatyvos metu surinkta parama organizacijai leidžia kurti geresnę ateitį sunkumus patiriančioms bei pagalbos stokojančioms šeimoms bei vaikams. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų, bet ir todėl, kad tokiu būdu vaikus auklėjame būti gerais, tolerantiškais ir nuo mažens padedančiais kitiems žmonėmis. Šią iniciatyvą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija.

Šiais metais Solidarumo bėgimas neaplenkė Raseinių r. Ariogalos gimnazijos. Fizinio ugdymo mokytojų Birutės Balžekienės ir Dariaus Griciaus organizuojamas bėgimas subūrė 300 mokinių iš 1-6 gimnazijos klasių. Gausus dalyvių būrys buvo suskirstytas į keturias grupes, tad visą pusdienį Purvės parke buvo jaučiamas jaunimo šurmulys, gera nuotaika bei draugiškumas. Mokyklos bendruomenė džiaugiasi galėdama susiburti ir bėgti tikslingai - dėl pagalbos tiems Lietuvos ir Ukrainos vaikams, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Dėkojame bėgime dalyvavusiems mokiniams ir jų rėmėjams.

Darius Gricius