Neformalusis švietimas

Neformaliojo švietimo būrelių pasiūla

Už neformalųjį švietimą gimnazijoje atsakinga

Aldona Norkienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Darbo laikas

Savaitės dienos

Darbo laikas

Pietūs

Pirmadienis

7.30 – 16.30 

10.00 – 10.30

Antradienis

7.30 – 16.30 10.00 – 10.30

Trečiadienis

7.30 – 16.30  10.00 – 10.30

Ketvirtadienis

7.30 – 16.30  10.00 – 10.30
Penktadienis 7.30 – 14.00  10.00 – 10.30

Kontaktai Telefonas (8 428) 50 241

El. paštas Rašyti

Raseinių r. Ariogalos gimnazijos neformaliojo švietimo būrelių užsiėmimų tvarkaraštis 2023-2024 m. m.

 

Eil. Nr.

Pavadinimas

Klasės

Mokytojas

Vieta

Laikas

 

 

 

 

Pastato adresas

Patalpa

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1.

Vokalo studija

5-8, I-II, III-IV

Evelina Budrienė

Vytauto g. 94

217

14.55-15.40 val.

13.05-13.50 val. 

 

13.05-13.50 val. 

 

2.

Mišrus choras

I-II, III-IV

Evelina Budrienė

Vytauto g. 94

217

 

14.55-15.40 val.

 

14.55-15.40 val.

 

3.

Muzikos pasaulyje

1-2, 3-4

Jolita Lukonaitienė

Melioratorių g. 12

Aktų salė

 

13.15-14.00 val.

14.05-14.50 val.

14.55-15.40 val.

 

 

 

4.

„Gyvenimas iš naujo“ (floristika)

5-8, I-II

Dalė Ūselienė

Vytauto g. 94

307

 

 

14.00-14.45 val.

14.55-15.40 val.

 

 

5.

Meno terapija

1-2, 3-4

Daiva Eizintienė

Melioratorių g. 12

1 b klasė

 

13.15-14.00 val.

 

13.15-14.00 val.

 

6.

Stalo tenisas

5-8

Ričardas Višinskas

Vytauto g. 94

1 aukšto fojė

 

14.55-15.40 val.

15.50-16.35 val.

 

 

 

7

Tinklinis

5-8, I-II

Aurimas Dyglys

Vytauto g. 94

120

 

 

14.00-14.45 val.

14.55-15.40 val.

 

 

8.

Sveikos gyvensenos klubas „Sveikuoliai“

5-8

Vilma Šegždienė

Vytauto g. 94

229

 

14.00-14.45 val.

 

 

 

9.

Jaunieji maironiečiai

5-8

Zita Andrijaitienė

Vytauto g. 94

232

 

 

 

14.00-14.45 val.

 

10.

Jaunieji šauliai

5-8, I-II

Ričardas Višinskas

Vytauto g. 94

215

 

 

14.55-15.40 val.

15.50-16.35 val.

 

 

11

Anglų kalbos vertėjų klubas

5-8

Dalia Skeberdienė

Vytauto g. 94

304

14.00-14.45 val.

 

 

 

 

12.

Ekonomikos pradžiamokslis

3-4

Lina Razmantienė

Melioratorių g. 12

4 b klasė

 

13.15-14.00 val.

 

 

 

13.

Robotika

3-4, 5-8

Kastytis Baltmiškis

Melioratorių g. 12

1-2 klasių grupė

 

 

 

 

13.15-14.00 val.

14.05-14.50 val.

14.

Dramos būrelis

5-8

Inesa Petrauskienė

Vytauto g. 94

230

 

 

 

14.00-14.45 val.

14.55-15.40 val. 

 

15.

Šiuolaikiniai šokiai

5-8

Natalija Tokareva

Vytauto g. 94

213

 

 

13.05-13.50 val.

14.00-14.45 val.

14.55-15.40 val.

15.50-16.35 val.