Lengvaatlečių startai ,,Auksinis ruduo 2023“ varžybose

• Paskelbta: 2023-09-21
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 19 dieną vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos varžybos ,,Auksinis ruduo 2023“. Pagal amžių sportininkai buvo suskirstyti į jaunučių ir jaunių grupes. Jaunučių grupėje Raseinių r. Ariogalos gimnazijos mokiniai Denis Ralys (1500 m), Dovilė Žemaitytė (kamuoliuko metimas) ir Rugilė Bartkutė (100 m) tapo savo rungčių nugalėtojais. Jaunių grupėje rutulio stūmikai Ugnė Klasauskaitė ir Aurimas Matukaitis iškovojo 3-iąsias vietas. 100 metrų sprinto rungtyje per akimirką nuo nugalėtojo atsiliko Emilius Lukoševičius. Kovojant dėl pirmos vietos varžovo pranašumą teko pripažinti ir Tautvydui Tiškui (šuolis į aukštį) bei Aisčiui Narijauskui (400 m bėgimas). Šuolio į tolį rungtyje Aistis nebuvo linkęs užleisti pirmos vietos ir tapo nugalėtoju. Mišrioje komandinėje estafetėje 4x100 m mūsų gimnazijos atstovai (Eimantė Mašiotaitė, E. Lukoševičius, R. Bartkutė, T. Tiškus) iškovojo 2-ąją vietą. Kitiems sportininkams nepavyko iškovoti medalių, tačiau šios varžybos buvo puiki patirtis ir tikimasi dar sėkmingesnių startų ateityje.