Startai lengvosios atletikos varžybose

• Paskelbta: 2023-06-04
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės mėnesį Ariogalos gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo lengvosios atletikos varžybose. Pirmiausia buvo surengtos 5-7 klasių keturkovės varžybos. Mokiniai varžėsi bėgimų, kamuoliuko metimo bei šuolio į tolį rungtyse. Sportinio azarto vedini dalyviai fiksavo puikius rezultatus, o geriausieji buvo apdovanoti diplomais bei galimybe atstovauti gimnazijai Lietuvos mokyklų žaidynėse.

Atskirų rungčių (ilgų ir trumpų nuotolių bėgimai, rutulio stūmimas, šuolis į tolį) lengvosios atletikos varžybose dalyvavo 8-III gim. klasių mokiniai. Geriausius rezultatus parodę gimnazistai taip pat išsidalino diplomus bei vyko varžytis su kitų rajono mokyklų atstovais.

Gegužės 23 dieną vykusiose Raseinių rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose Ariogalos gimnazijos merginų komanda (Rugilė Bartkutė, Ugnė Klasauskaitė, Kamilė Šauklytė, Urtė Gudelevičiūtė, Justė Svirnelytė) iškovojo 4 vietą. 1000 metrų bėgime J. Svirnelytė užėmė 1 vietą, 3-iąsias vietas iškovojo 100 metrų bėgime  R. Bartkutė , rutulio stūmimo rungtyje  U. Klasauskaitė, šuolyje į tolį  U. Gudelevičiūtė. Vaikinų grupėje Ariogalos gimnazijos komanda (Aistis Narijauskas, Tautvydas Tiškus, Emilius Lukoševičius, Denis Ralys, Matas Venclovas, Gabrielius Šukaitis, Aurimas Matukaitis) užėmė 3 vietą. 2-ąsias vietas iškovojo  šuolio į tolį rungtyje A. Narijauskas, šuolyje į aukštį T. Tiškus bei 1000 metrų bėgime - D. Ralys. 3-iosios vietos medaliai atiteko rutulio stūmime G. Šukaičiui, 100 metrų sprinte - E. Lukoševičiui.