1-4 klasių šeimų estafečių varžybos

  • Paskelbta: 2023-05-01
  • Kategorija: Renginiai

    Balandžio 26 d. Ariogalos gimnazijos pradinių klasių bendruomenė dalyvavo šeimų estafečių varžybose. Dalyvauti jose buvo pakviesti ir mokiniai, ir jų tėveliai. Fizinio ugdymo mokytojas M. Skamarakas su puikia pagalbininkų komanda paruošė vikrumo ir susitelkimo reikalaujančių užduočių. Kiekvienai klasei atstovavo po 12 puikių sportininkų. Labai smagu, jog pavyko suformuoti ir aktyvių tėvelių komandą, kuriems rungtyniauti nepritrūko jėgų ir ištvermės.

   Kiek pasimankštinę ir apšilę dalyviai stojo prie starto linijos ir varžėsi, kas greičiau nubėgs, kas greičiau atliks estafečių rungtis su papildomomis sporto priemonėmis: gimnastikos ar krepšinio kamuoliais, lazdelėmis, balionais.

    Varžybų kulminacija ir, žinoma, smagiausia bei laukiamiausia dalis – apdovanojimai. Visi dalyviai pasipuošė medaliais. Sportas suteikė puikių emocijų tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Dėkojame organizatoriams už puikų laiką ir sveikatinimą.

Nuotraukos:
Ligita Tarosienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas