Atriedėjo „Sniego gniūžtės“ stovykla

• Paskelbta: 2023-03-27

Kovo 24-26 dienomis į Ariogalos gimnaziją atriedėjo „Sniego gniūžtės“ stovykla. 3 dienos, 90 dalyvių iš visų Lietuvos kampelių, begalė įspūdžių, naujų bendraminčių ir įsimintinų akimirkų. Šią prevencinę stovyklą organizavo Ariogalos “Šuolio” nariai, kartu į pagalbą pasikvietę savanorius iš Šiaulių, Joniškio, Kauno.

“Sniego gniūžtė” – tai prevencinė programa, siekianti suteikti bendraamžiams galimybę praleisti laiką be alkoholio ir kitų svaigalų, skatinti jaunimą išlipti iš komforto zonos, įveikti baimes, išsiugdyti reikalingas lyderystės savybes, o, svarbiausia, — nebijoti nusimesti susikurtas kaukes ir būnant savimi sulaukti palaikymo ir paskatinimo. Stovyklas organizuoja tokio pat amžiaus savanoriai kaip ir stovyklos dalyviai, todėl jaunimo problemos mums yra labai artimos ir suprantamos. Prie mūsų bendruomenės po šios stovyklos planuoja prisijungti naujų savanorių, todėl tikime, jog ši stovykla tikrai nepaskutinė! Taip pat labai dėkojame savanoriams, mokyklos bendruomenei ir visiems prisidėjusiems įgyvendinti šią stovyklą!

Violeta Dubinkaitė

Violeta Dubinkaitė