Kaziuko mugės šurmulys

• Paskelbta: 2023-03-07

Kovo 3 d. Ariogalos gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė. Pradinių klasių mokiniai, organizuoti mokytojų Daivos Stankienės bei Renatos Jocienės, puikiai jai pasiruošė – ant prekystalių kvepėjo įvairūs gardumynai, akį traukė gražiausi rankdarbiai. Įsigyti buvo galima visko: nuo riestainių, vaflių, medaus, saldainių, bandelių iki megztų šiltų vilnonių kojinių, verbų, šventinių atvirukų bei apyrankių.  Mokytojo padėjėjos Rasa Kuznecova bei Milda Varga, pasipuošusios tautiniais rūbais, lydimos garsios liaudiškos muzikos, aplankė kiekvieną klasę, visus pavaišino pagrindiniu šventės atributu  - riestainiu. O mugėje, prekybos vietoje, mokytojo padėjėjos šventės dalyvius bei  svečius supažindino su šv. Kazimiero istorija, papasakojo, kaip ir kada atsirado šio šventojo vardu pavadinta šventė. Mugę lydėjo visus išjudinę šokiai ir dainos. Norime padėkoti mokiniams ir jų tėveliams už puikų pasiruošimą mugei, taip pat mokytojoms už šaunų šventės organizavimą.

Ligita Tarosienė