Lietuvių kalbos diena

• Paskelbta: 2023-02-23

Vasario 21 diena skirta mūsų gimtajai lietuvių kalbai. Ta proga mokytojos lituanistės suorganizavo pamoką kitaip su septintųjų klasių mokiniais. Renginys ,,Lietuviais esame mes gimę" vyko vasario 23 dieną mokyklos Menų salėje. Abi septintosios klasės išrinko po 5 atstovus rungtis linksmose varžytuvėse, kas geriau išmano lietuvių kalbos vingrybes. Renginį papuošė mokytojos Vilmos Šegždienės mokinių kolektyvo parengta literatūrinė kompozicija su kanklių melodijomis bei tautosakos kūriniais.

Abiejų klasių sirgaliai aktyviai palaikė savo komandas, patys kūrė užduotis priešininkams. Po nelengvos kovos nežymia persvara laimėjo 7 b klasė, tačiau iš tiesų laimėjo visi, pakartoję ar sužinoję naujų dalykų apie savo gimtąją kalbą.

Inesa Petrauskienė