5- IV gimnazijos klasių karnavalas

  • Paskelbta: 2022-12-28
  • Kategorija: Renginiai

      Gruodžio 22 d. gimnazijoje vyko 8 - IV gimnazijos klasių kalėdinė popietė. Jos metu kompetetinga mokytojų ir mokinių atstovų komisija vertino klasių paruoštus pasirodymus ar video, kurie turėjo atspindėti klasės atstovų ištrauktą temą. Šiemet tai buvo žinomų visuomenės veikėjų nuotykiai įvairiose vietose ar renginiuose. Vyresniųjų klasių mokiniai kūrybingai pažiūrėjo į temas, tad išmonės ir juoko netrūko.

      Na, o 23 d. gimnazija aidėjo nuo mušamojo tautinio instrumento - skrabalų - garsų. 5-8 klasių mokiniai mėgavosi Karolio Šileikos pasirodymu. O po uždegančio koncerto ir patys moksleiviai galėjo parodyti savo talentus, dalyvaudami "Kalėdinių talentų" pasirodyme. Dar kartą įsitikinome kokie mūsų mokiniai yra artistiški, muzikalūs, kūrybingi ir drąsūs!

Nuotraukos:
Aušra Gedgaudienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas