Fizinio ugdymo pamoka kitaip

• Paskelbta: 2022-12-15

Šventinis laikotarpis pilnas šurmulio, akcijų, netikėtumų. Tad ir 4 a klasės mokiniai bei jų tėveliai pritarė mokytojos sumanymui, jog vyktų netradicinė fizinio ugdymo pamoka.

Ketvirtokai gimnazijos kieme šaltoką žiemos rytą sutiktus žmones vaišino ir sušildė ekologiška žolelių arbata. Vaikai džiaugėsi, matydami šypsenas, nustebusius žvilgsnius ir girdėdami gerus žodžius. Vėliau pasiėmę kastuvus  kibo į darbą, nes gavo užduotį - nukasti sniegą nuo takelio į sporto salę. Sau ir kitiems. Dirbdami dalinosi kastuvais, laidėsi sniego gniūžtėmis, vaizdavo angelus ant sniego. Pamokoje dalyvavo ir dvi mamos: Dovilė ir Birutė. Mokinių veidai tryško raudoniu ir gera nuotaika, o širdelėse – nuoširdus džiaugsmas atliktu darbu. Išeidami namo mokiniai klausė, ar galės ir rytoj atsinešti kastuvą ir arbatos.

Pamoka kitaip pavyko. ,,Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis“ ( A. de Sent Egziuperi)

Aldona Zajančkauskienė