Kalėdinis koncertas

• Paskelbta: 2022-12-19

Gruodžio 15 dieną gimnazijos bendruomenė - mokiniai, mokytojai ir tėveliai - buvo sukviesti į tradicinį kalėdinį renginį. Kalėdos- pats metas apibendrinti, ką nuveikėme per šiuos, jau besibaigiančius 2022-uosius metus, pasirodyti, ko išmokome, ir apsikeisti linkėjimais vieni kitiems.

Tėveliai ir svečiai buvo nustebinti gražiai išpuošta mokyklos aplinka, nepaprastai gražiomis visų klasių šventinėmis kompozicijomis pagal ,,Senelės pasaką".

Renginį pradėjo gimnazijos direktorius Arvydas Stankus, pasveikindamas susirinkusius, palinkėdamas sėkmingų Naujųjų metų. Prie sveikinimų prisidėjo ir rajono meras Andrius Bautronis, kiti svečiai. Po iškilmingų kalbų mokiniai surengė nuotaikingą, spalvingą muzikinį koncertą. Visa gimnazijos bendruomenė pasidžiaugė puikiais mūsų dainininkais, muzikantais,  šokėjomis, ovacijomis palydėjo visus pasirodymus.

Nuoširdi padėka visiems, kūrusiems šį renginį, vadovėms, parengusioms vaikų kolektyvus, o ypatingai - muzikos mokytojai  Evelinai Budrienei bei direktoriaus pavaduotojai Aldonai Norkienei.

Aldona Norkienė