Pradinukų kalėdinis karnavalas

• Paskelbta: 2022-12-22

Gruodžio 20 dieną vyko pradinių klasių kalėdinis karnavalas. Tądien nuotaikingą spektaklį, surežisuotą pagal H. K Anderseno pasaką “Princesė ir kiauliaganys”, jiems dovanojo viešoji įstaiga „Renginių platforma“. Mokiniai susižavėję stebėjo pasirodymą, atliko aktorių skiriamas užduotis: plojo, trepsėjo ir šoko, atsakinėjo į įvairius klausimus, o spektaklio pabaigoje išsiaiškino pasakos prasmę – vertinti tikrus dalykus, tikrus draugus, tikrą meilę. Po pasirodymo aktoriai mokinius pakvietė į susitikimą su Kalėdų seneliu ir jo nykštuku Čiūčia. Šie kaip mat išmokė mažuosius linksmų dainelių ir šokių judesių.

Vaikų akys tiesiog spindėjo iš džiaugsmo, susitikus su laukiamiausiu žiemos švenčių personažu, o didelis noras sulaukti dovanų išjudino kiekvieną.

Ligita Tarosienė, Aldona Norkienė