Nuotaikingas svečių spektaklis

• Paskelbta: 2022-12-16

Labai smagu savo mokykloje sulaukti svečių. O ypač jei jie atvyksta su programa ir visus pradžiugina. Taip nutiko ir gruodžio 13 d. Raseinių specialiosios mokyklos teatro studija “Šypsena” mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniams parodė spektaklį “Pupkis Pūstažandis ir draugai”. Artistus apdovanojome savo dėmesiu.  O pastarieji suvaidino nuotaikingą pjesę apie nuotykių ieškančius boružę Pupkį, vikšrelį Dryželį, žiogą Straksį ir Kamanę Zū. Spektaklį stebintys mokiniai neatitraukė akių nuo spalvingų artistų kostiumų bei dekoracijų, kartu dainavo ir plojo, trepsėjo kojomis, spragsėjo pirščiukais. Įdomu tai, kad pjesę sukūrė patys Raseinių specialiosios mokyklos pedagogai, kurie pagal ją ir surežisavo spektaklį. Nuoširdžiai dėkojame Raseinių specialiosios mokyklos direktorei Sandrai Maslauskienei bei teatro studijos „Šypsena“ vadovei Vilmai Vedauskienei už padovanotas puikias emocijas.

Ligita Tarosienė