Sveikatingumo stovykla „Svajonių kruizas“

• Paskelbta: 2022-12-01

Lapkričio 25 dieną aštuoni Ariogalos gimnazijos mokiniai pajudėjo Šiaulių link. Ten jų laukė trijų dienų Šiaulių Lieporių klubo „Šuolis“ organizuojama stovykla, kurios tikslas — skatinti jaunimą atrasti drąsos save atskleisti, nebijoti būti savimi, parodyti, jog įmanoma surasti bendraminčių ne vien per socialinius tinklus. Taip pat skatina nelikti abejingiems ir padėti vieni kitiems, kai to labiausiai reikia.

Stovyklos metu mokiniai kitiems mokiniams organizavo įvairias edukacines veiklas. Mini seminarai, ugdantys gyvenimo įgūdžius, toleranciją, empatiją, vaidybiniai žaidimai, kūrybiniai užsiėmimai, sportinės orientacinės varžybos, šokio ir muzikos terapija, paskaitos apie saviraišką ir dar daug kitų veiklų sukvietė nemažą būrį susidomėjusių moksleivių.

Pasak stovyklos vadovo, Sauliaus Bušininko, šiuolaikinis jaunimas įpratęs leisti laisvalaikį prie telefonų, o šios stovyklos metu telefonai padedami į šalį, dalyviai mokosi būti vieni su kitais, dalinasi savo patirtimis. „Liepsnos“ stovykla yra ta vieta, kurioje susibūrę žmonės užkuria stiprią liepsną ne tik akyse, bet ir viduje.

Violeta Dubinkaitė

Violeta Dubinkaitė