Pirmokų krikštynos

• Paskelbta: 2022-11-07

Net 55! Tiek pirmokėlių spalio 27 dieną, surengę puikią šventę, kurioje dainavo, šoko, atliko gudrumo reikalaujančias užduotis, pakrikštijo Ariogalos gimnazijos ketvirtokai. Visi, sulipę į traukinuką, įvažiavo į gimnazijos aktų salę.

Pasveikinti tapus tikrais pirmokais atvyko gimnazijos direktorius Arvydas Stankus, kurį, kaip ir visus šventės dalyvius bei svečius, mokiniai pradžiugino parengtais pasirodymais. Kaip ir priklauso - pirmokai, pridėję rankeles prie širdučių, kartojo priesaikos žodžius, pasižadėjo stropiai mokytis, klausyti mokytojų, gerbti vyresnius, būti mandagiais, atsakingais ir gerais gimnazijos bendruomenės nariais. Priesaiką vainikavo antspaudo uždėjimas. Ketvirtokai labai pasistengė, apgalvojo, kaip šventėje užimti visus dalyvius, kaip sukurti nuostabią atmosferą ir puikią nuotaiką visiems.

Traukinukas mokinius atvežė į šventę, o po šventės grąžino į klases, vykdyti priesaikos pasižadėjimo.

Ligita Tarosienė, pradinių klasių mokytoja

Ligita Tarosienė, pradinių klasių mokytoja