Tolerancijos namas

• Paskelbta: 2022-11-17

Lapkričio 16-oji yra minima daugelyje demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Ji taip pat paminėta ir Ariogalos gimnazijoje.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos namas! Namas todėl, kad tai yra mūsų artimiausia aplinka. Namas, kuriame gyvena skirtingi žmonės, kaimynai, kuriuos visi priima tokius, kokie jie yra.

Socialinė pedagogė R. Jocienė pakvietė pradinukus nupiešti save ir parodyti, kokie jie visi skirtingi. Mokinių piešiniai sužiuro per Tolerancijos namo, pastatyto ant pagarbos, palaikymo, meilės, nuoširdumo, kantrybės ir kitų vertybių pamatų, langus. O bepiešiant buvo diskutuojama apie skirtingus požiūrius, žmonių tarpusavio santykius, tolerancijos / netolerancijos atvejus ir kaip teisingai reikėtų į tai sureaguoti.

Renata Jocienė