Atestatų įteikimo šventė

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-07-25

Atestatų įteikimas – svarbus įvykis kiekvienam tam tikrą mokymosi etapą baigiančiajam ir jo artimiesiems. Raseinių r. Ariogalos gimnazijoje liepos 15 d. 40 abiturientų  iškilmingai įteikti 12 metų mokyklos suole vainikuojantys brandos atestatai. Dailiomis suknelėmis pasipuošusios abiturientės atsiimti jų  įžengė taip, tarsi kulniuotų aukštosios mados podiumu,  kaip   ir klasiką su modernumu suderinę, stilingai atrodantys vaikinai.

Šventinę programą vedė būsimosi abiturientė Klaudija Petrauskaitė.   Abiturientus pasveikino gimnazijos direktorius Arvydas Stankus, tėveliai, klasių vadovės Ramunė Aksomaitienė ir Jūratė Klimienė  bei garbūs  svečiai:  Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis  ir  mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, gimnazijos tarybos pirmininkė Audronė Dubauskienė.  Nuoširdžius padėkos žodžius tarė ir abiturientai.

Mokyklos baigimo proga  abiturientams linkime šviesaus, prasmingų atradimų kupino ir sėkmingo gyvenimo kelio. Drąsiai ir ryžtingai siekite savųjų tikslų. Su dėkingumu priimkite gyvenimo patirtis – tekuria jos išmintį ir pasitikėjimą savo jėgomis. Kuo geriausios kloties!