Linksmosios pamokėlės su Pepe ir Karlsonu

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-06-06

Baigiasi mokslo metai pradinių klasių mokiniams. Visi laukia vasaros atostogų, kelionių ir kitų malonumų. Mokslo metų pabaigos proga direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė, pasitarusi su mokytojomis, užsakė edukacinę programėlę vaikams „Linksmosios pamokėlės su Pepe ir Karlsonu“.

Pepė ir Karlsonas atvyko pas pradinukus nešini pilnu lagaminu pamokėlių iš svarbiausių pradinio ugdymo sričių – lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, šokio bei fizinio ugdymo. Programos metu visi šie ugdomieji dalykai virto linksmomis pamokėlėmis, kurių metu Karlsonas ir Pepė kartu su mokiniais mokėsi bei atliko užduotis, kad pamoka būtų išmokta ir įsisavinta. Pamokėlės vyko žaidimų forma. Per matematikos pamoką reikėjo surankioti atsakymus į pateiktas lygtis iš išsibarsčiusių skaičių. Literatūros pamokėlėje dalyviai turėjo nusitiesti kelią iš supainiotų patarlių. Šokio pamokėlėje personažai visus išmokė šokti bendrą šokį ir patirti judėjimo džiaugsmą. Fizinio ugdymo pamokoje mokiniai pasitelkė ne tik aktyvumą, bet ir atidumą, kadangi turėjo tiksliai atkartoti sportinį judesį. Pamokėlės buvo skirtos masinei, komandinei bei pavienei veiklai. Tiksliausiai, greičiausiai, kūrybiškiausiai užduotį atlikusiems mokiniams Pepė įteikė Karlsono įsteigtus prizus.

Pepė ir Karlsonas atsisveikino su šauniais pradinukais ir palinkėjo gerų ir įdomių vasaros atostogų.

Auksė Jankūnienė, mokytoja