Pradinukai – viktorinos „Kaip elgiuos? Ogi tvariai!“ dalyviai

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-06-05

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija pakvietė pradinio ugdymo moksleivius ir jų pedagogus dalyvauti viktorinoje „Kaip elgiuos? Ogi tvariai!“, skirtoje paaiškinti moksleiviams besaikio vartojimo pasekmes, klimato kaitą, apie atsakingą ūkininkavimą, apie pagarbą ir bendrystę su gamta, ekologiją.

Viktorina vykdoma kaip Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programos, kuriai skirta Europos Sąjungos finansinė parama, dalis.

Viktorina vyko nuo balandžio 18 d. iki gegužės 1 d. Joje dalyvavo gausus Ariogalos gimnazijos pradinukų būrys bei jų mokytojos. Nekantriai laukėme rezultatų, tačiau mūsų gimnazijai nepavyko tapti laureate. Pasisekė 2 b klasės mokytojai Linai Razmantienei, kuri pedagogų tarpe tapo laureate. Mokiniai, viktorinos dalyviai, gavo padėkos raštus ir dovanėles.

Rita Krištopaitienė, Auksė Jankūnienė, mokytojos