„Kūrybos žiedai“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-06-07

Gegužės 17 d. keturi 2a klasės mokiniai: Luka, Jokūbas, Tautvydas ir Andrėja lankėsi Betygalos Maironio gimnazijoje. Čia organizuotose kūrybinėse dirbtuvėse – projekte „Kūrybos žiedai“ dalyvavo Raseinių rajono mokyklų 1-4 klasių mokiniai.

Mokiniai entuziastingai atliko įvairias užduotis: kūrė būsimų namų projektus, statė namus iš antrinių žaliavų, juos dekoravo, vieni kitiems pristatinėjo atliktas veiklas, aptarė įgytą patirtį. Renginio metu klausėmės Betygalos Maironio gimnazijos prezidentės ir kitų mokinių atliekamų dainų, jungėmės į bendrą šokį. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti padėkomis ir  dirbtuvių – projekto simboliu „Kūrybos žiedu“. Namo grįžome kupini gerų įspūdžių ir puikios nuotaikos.