,,Jaunimas gali" akcija gyvūnams

• Paskelbta: 2022-12-26

Gruodžio 22 dieną programos ,,Jaunimas gali“ komanda iš Ariogalos gimnazijos inicijavo akciją ,,Kalėdos visiems“. Džiugu, kad programos dalyviams šią idėją įgyvendinti padėjo 5b klasės mokiniai. Ketvirtadienio popietę iš gimnazijos patraukėme link Ariogalos Dainų slėnio. Greta slėnio esančiame miške pastebėjome sniege įspaustus gyvūnų pėdsakus, tad nusprendėme, kad  tai bus puiki vieta padėti mokinių atsineštas vaišes. Mokiniai su džiugesiu išdėliojo ir išbarstė gėrybes bei su gera nuotaika grįžo į gimnaziją, kur prie arbatos puodelio ir kūčiukų pasidalino patirtais įspūdžiais. ,,Jaunimas gali“ treneriai Birutė Balžekienė ir Darius Gricius aktyviausiems programos dalyviams įteikė simbolines dovanėles. Tikimės, kad ši prasminga akcija taps tradicine.

Visiems jaukių Šv. Kalėdų!

Darius Gricius