Mokiniai aktyviai paminėjo ,,Pasaulinę sniego dieną“

• Paskelbta: 2023-02-28

Raseinių r. Ariogalos gimnazija tradiciškai dalyvavo Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos ir asociacijos ,,Sportas visiems“ inicijuojamame tarptautiniame projekte ,,Pasaulinė sniego diena 2023“ (,,World snow day 2023“). Netradicinė fizinė veikla padeda mokiniams ugdyti pažinimo džiaugsmą, patirti smagių akimirkų varžantis bei ugdyti bendrąsias kompetencijas. Gimnazijos aikštynas tapo puikia vieta žaisti sniego riedulį, kur mokiniai grindų riedulio lazdomis specialų kamuoliuką stengėsi pasiųsti į varžovų vartus. Šiek tiek apmaudu, kad pasirinktą renginio dieną iškritęs sniegas greitai tirpo, tačiau pasimėgauti sportine veikla gryname ore, kas ir buvo svarbiausia, pavyko! Su džiugesiu šį žaidimą išbandė net 80 gimnazijos mokinių lankančių 5, 7, IV gim. klases bei programą ,,Jaunimas gali“. Tikimasi, kad ir kitais metais pavyks pratęsti šią smagią tradiciją.

Birutė Balžekienė, Darius Gricius