Meninio skaitymo konkursas „Vaikystės žodžiai“

• Paskelbta: 2023-03-21

Kovo 17 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko tradicinis Raseinių rajono ugdymo įstaigų vaikų/mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaikystės žodžiai“. Penki Ariogalos gimnazijos 2-5 klasių mokiniai išbandė savo jėgas šiame konkurse.

Renginio dalyvius deklamuodama eiles pasveikino Šaltinio progimnazijos direktorė V. Zubrickienė. Meniniame konkurse dalyvavo 37 PUG, 1-8 klasių skaitovai iš įvairių Raseinių rajono mokyklų.

Renginio dalyviai klausėsi deklamuojamų eilėraščių, Šaltinio progimnazijos mokinių atliekamų dainų, fleitomis atliekamo muzikos kūrinio, gėrėjosi šokiais.

Konkurso dalyviai ir laureatai buvo apdovanoti konkurso organizatorių padėkomis, diplomais ir prisiminimo dovanėlėmis.

Sveikiname 2b klasės mokinį Marių Urboną 1-2 kl. tarpe tapus meninio konkurso laureatu!

Renata Bagdonienė