Abėcėlės šventė

• Paskelbta: 2023-05-14

Visos trys Ariogalos gimnazijos pirmokų klasės gegužės mėnesį suorganizavo pamoką – renginį “Abėcėlės šventė”. Mokslai prasideda nuo ABĖCĖLĖS, o pirmokai per šiuos mokslo metus išmoko daugiausiai: pažino raideles, išmoko skaityti, rašyti, skaičiuoti, pažinti pasaulį, gražiai piešti, dainuoti, mandagiai elgtis ir bendrauti, išklausyti, padėti.

Pamokos - renginio metu mokiniai  įvairiomis priemonėmis ir technika kūrė darbelius su pasirinkta abėcėlės arba savo vardo pirmąja raide. Kas naudojo pieštukus, kas flomasterius, kas akvarelę ar guašą. Kuriant darbelius klasėse skambėjo jau puikiai išmoktos “Abėcėlės” dainelės.  Buvo demonstruojami kitų ugdymo įstaigų atlikti raidžių apipavidalinimo darbeliai. 1b klasės mokiniai ir namuose raideles komponavo iš pasirinktų priemonių. Lego kaladėlės, gėlės ir augalų lapai, vaisiai ir daržovės, žaislai ir akmenukai – fantazijos netrūko.

Smagu, kad “Abėcėlės šventė” visus subūrė bendrystei. Pamokoje buvo daug gerumo ir nuoširdumo. Džiugu, jog dar rugsėjį buvę nedrąsūs pirmokėliai baigiantis pirmiesiems mokslo metams tapo tokiais kūrybingais, puikiai raides pažįstančiais mokiniais.

I-ų klasių mokytojos