Akcija ,,Gimnazija skaito"

• Paskelbta: 2023-05-10

Gegužės 5 dieną bibliotekininkės kvietė visus gimnazijos mokinius kartu su klasių vadovais dalintis skaitymo virusu ir dalyvauti akcijoje ,,Gimnazija skaito“. Akcija buvo skirta paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Šią dieną visi gimnazijos mokiniai buvo kviečiami imti į rankas lietuvišką knygą ir skaityti kartu. Skaityti buvo galima visur, kur tik patogu: klasėje, gamtoje ir t.t. Lietuviško žodžio skambesio pajautimui   galima buvo skaityti, deklamuoti ar kitaip atlikti kūrinius : garsiai, tyliai, žaidybine forma. 1 b klasės mokinė Patricija Stumbraitė skaitymams net pasipuošė savo mylimiausio personažo Katinėlio Juodžio kostiumu!

Akcija ,,Gimnazija skaito“ įvyko, mokiniai skaitė ir skaitys lietuviškai!

Raimundė Višinskienė