Kasmetinė pavasario akcija ,,Darom“ ugdo visuomenę

• Paskelbta: 2023-05-10

Balandis – švaros mėnuo, tad Raseinių r. Ariogalos gimnazijos mokiniai siekdami išlaikyti tradicijas padėjo gamtai apsivalyti nuo šiukšlių, taip pasirūpindami daug švaresne ir sveikesne aplinka.

5 b klasės mokiniai ir programos ,,Jaunimas gali“ auklėtiniai kartu su mokytojais Birute Balžekiene ir Dariumi Griciumi negailėdami jėgų kibo į darbus tvarkydami Ariogalos miesto parkus ir Dubysos šlaitus. Surinktos šiukšlės užpildė maišus ir konteinerius, skatino mokinių diskusijas apie aplinkosaugą bei neatsakingą elgesį. Tad akcija ,,Darom“ tapo puikia priemone šviečiant jaunąją kartą bei ugdant jų sąmoningumą.

Tikime, kad pas kiekvieną iš dalyvių akcija ,,Darom“ tęsis ištisus metus, o šiukšlintojai pagaliau ,,ateis į protą“.

Birutė Balžekienė