Pyragų diena

• Paskelbta: 2023-11-07

Lapkričio 7 d. Ariogalos gimnazijoje smagiai šurmuliavo gausus būrys mokinių ir mokytojų, kurie susirinko bendram tikslui - namuose keptus pyragus parduoti, skanauti, o surinktas lėšas skirti "Niekieno vaikai" iniciatyvai. Tiek pradinėje, tiek gimnazijoje vyko intensyvi prekyba, gausus būrys pirkėjų rinkosi iš didelės pyragų ir kitų kepinių gausos. Po saldžios mugės gimnazijoje, būrys mokinių nuskubėjo į Ariogalos miesto seniūniją, kur sutiko geranoriškai sutikusius prisidėti prie akcijos seniūnijos darbuotojus. Dėkojame už dalyvavimą šioje akcijoje jiems. Na ir dar viena vieta, kurioje mokiniai nekantravo apsilankyti – tai Ariogalos miesto poliklinika ir slaugos ligoninė. Dėkojame poliklinikos personalui už dalyvavimą akcijoje. Džiaugiamės, kad nuoširdžiai pagaminto naminio gardaus pyrago gabalėlis pradžiugino ir slaugos ligoninėje esančius pacientus.

Dėkojame visiems dalyvavusiems - pirkusiems, kepusiems, gaminusiems... Dar viena džiugia žinia pasidalinsime, kai suskaičiuosime kiek šiais metais lėšų pavyko surinkti mūsų šauniausiems mokiniams.

Aušra Gedgaudienė

Aušra Gedgaudienė