2020-2021 m. m.

2020-2021 m. m. rajoninių renginių dalyviai ir nugalėtojai

Eil. Nr. Olimpiados, konkurso pavadinimas Ataskaita Data Laimėjimai
1. Rajoninė Informatikos olimpiada Peržiūrėti ataskaitą 2021-12-15 Aurimas Narijauskas III a gimnazijos, 3 vieta
2. Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų PUG ir 1-4 klasių mokinių virtualus Advento/Kalėdų vainikų konkursas „Keturių žvakių pasaka“ Peržiūrėti ataskaitą 2020-12-15 Urtė Krūgelytė, laureatė 3 a
Lėja Saročkaitė, laureatė 4 a
3. 2020 m. rašinių, piešinių ir fotografijų konkursas „Už Raseinių ant Dubysos“ Peržiūrėti ataskaitą 2020-12-16 Luknė Krištopaitytė, II vieta
4. Rajoninė matematikos olimpiada Peržiūrėti ataskaitą 2021-01-15 Tautvydas Tiškus I a gimnazijos, 2 vieta
Violeta Dubinkaitė I a gimnazijos, 3 vieta
Ignas Jonas Kanapinskas III b gimnazijos, 3 vieta
5. Rajoninė anglų k. olimpiada Peržiūrėti ataskaitą 2021-01-08 Armandas Gudžiūnas III a gimnazijos, 3 vieta
6. Rajoninis 50-asis tarptautinis epistolinio rašinio konkursas Peržiūrėti ataskaitą 2020-12-22  Anita Gedgaudaitė 6 a, 1 vieta
Ieva Kaupaitytė 5 b, 2 vieta
7. Rajoninė chemijos olimpiada I-IV gimnazijos klasės Peržiūrėti ataskaitą 2021-01-07 Jogintė Aniulytė IV b, 1 vieta
Klaudija Petrauskaitė II a, 2 vieta
Gabija Grabauskaitė IV b, 3 vieta
8. Rajoninis 53-asis jaunųjų filologų konkursas Peržiūrėti ataskaitą 2021- 01- 22 Skaistė Klizaitė 8 b, 1 vieta
9. Rajoninė fizikos olimpiada Peržiūrėti ataskaitą 2021-01-21 Evelina Dubauskaitė I a, 1 vieta
Klaudija Petrauskaitė II a, 2 vieta
Paulina Veličkaitė Ii a, 2 vieta
10. Rajoninė muzikos olimpiada Peržiūrėti ataskaitą 2021-02-12 Evelina Dubauskaitė I a, 3 vieta
Klaudija Petrauskaitė II a, 3 vieta
11. Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada I-IV gimnazijos klasės Peržiūrėti ataskaitą 2021-01-27 Evelina Dubauskaitė I a, 2 vieta
Klaudija Petrauskaitė II a, 2 vieta
Aura Vaitkutė II a, 3 vieta
Jogintė Aniulytė IV b, 2 vieta
12. Rajoninis meninio skaitymo konkursas Peržiūrėti ataskaitą 2021-01-29 Augustas Povilauskas 8 a, 1 vieta
Klaudija Petrauskaitė II a, 1 vieta
13. Raseinių rajono ir Respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių 3-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas “Augu su pasaka” Peržiūrėti ataskaitą 2021-02-02 Urtė Pranytė, laureatė 4 b
14. Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir pradinių klasių mokinių virtualus konkursas “Atvirukas Lietuvai” Peržiūrėti ataskaitą 2021-02-12 Aistė Urbonaitė, laureatė 1 a
Gabrielė Urniežiūtė, laureatė 1 b
15. Rajoninis rusų (užsienio) kalbos olimpiados rajono etapas Peržiūrėti ataskaitą 2020-02-11 Dalyviai
16. Rajoninė istorijos olimpiada II-III gimnazijos klasės Peržiūrėti ataskaitą 2021-02-24 Armandas Gudžiūnas III a, 1 vieta
Klaudija Petrauskaitė II a, 3 vieta
17. Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių virtualus piešinių konkursas „Žemė – mūsų namai“ Peržiūrėti ataskaitą 2021-03-18 Estela Kielytė, laureatė 1 b
Elzė Bortnikaitė, laureatė 3 b
18. Rajoninis mokinių teisinių žinių konkursas TEMIDĖ I etapas „Protų mūšis“ Peržiūrėti ataskaitą 2021-03-25  I a klasės komanda 1 vieta
III a klasės komanda 3 vieta
19. Rajoninė technologijų olimpiada I–IV klasės Peržiūrėti ataskaitą 2021-03-18 Lukas Paleckis IV b gimnazijos, II vieta
20. Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių velykinių atvirukų virtualus konkursas Peržiūrėti ataskaitą 2021-04-09 Iveta Paškevičiūtė 1 a, laureatė
Gabrielė Urniežiūtė 1 b, laureatė
Viltė Kazlauskaitė 2 a, laureatė
Netras Kuznecovas 2 c, laureatas
21. Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams Peržiūrėti ataskaitą 2021-04-16 Ugnė Morkutė 4 a, 2 vieta
22. Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 5-8 klasės Peržiūrėti ataskaitą 2021-04-16 Anita Gedgaudaitė 6a, 3 vieta
Skaistė Klizaitė 8 b, 3 vieta
Justė Kazlauskaitė 5 b  1 vieta
23. Rajoninė anglų kalbos olimpiada 8 klasės Peržiūrėti ataskaitą 2021-04-20 Dominykas Stanius 8 a, 1 vieta
24. Rajoninė anglų kalbos olimpiada 7 klasės Peržiūrėti ataskaitą 2021-04-20 Aira Klangauskaitė 7 b, 3 vieta
25. Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas „Vaikystės spalvos“ Peržiūrėti ataskaitą 2021-04-19 Barbora Aniščenko, PUG, laureatė
26. Respublikinis bendrojo lavinimo mokyklų pirmų – ketvirtų  klasių mokinių  ir jų šeimų narių  nuotraukų koliažų ir piešinių, naudojant IKT, paroda – konkursas “Kovo 11-oji mano šeimoje” Peržiūrėti ataskaitą 2021- 04-26 Ugnė Radvilaitė 3 b,  3 vieta
27. Rajoninė matematikos olimpiada  5-8 klasės Peržiūrėti ataskaitą 2021-04-21 Justė Marcinkutė 7 a, 3 vieta
Augustas Povilauskas 8 a, 3 vieta
28. Rajoninė matematikos olimpiada 3 klasių mokiniams Peržiūrėti ataskaitą 2021-04-29 Pijus Buividas, 3 b, 1 vieta
29. Rajoninė matematikos olimpiada 4 klasių mokiniams Peržiūrėti ataskaitą 2021-04-29 Ugnė Morkutė, 4 a, 3 vieta
30. Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių virtualus meninio skaitymo konkursas “Gimtinės spalvos” Peržiūrėti ataskaitą 2021-05-07 Barbora Kučinskaitė, 2 b, laureatė
Nedas Jusis, 4 a, laureatas
31. Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių eilėraščių konkursas “Tau, mamyte” Peržiūrėti ataskaitą 2021-05-05 Dinarija Grubliauskaitė 3 a, laureatė
Rugilė Barčaitė, 3 b, laureatė
32. Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, meninio skaitymo konkursas „Vaikystės žodžiai“ Peržiūrėti ataskaitą 2021-05-21 Gabija Gilytė, 3 a, laureatė
33. Raseinių rajono pirmų klasių mokinių interaktyvus gamtos ir matematikos turnyras „Visų mokslų raktas yra klaustukas“ Peržiūrėti ataskaitą 2021-05-27 Ūla Banytė, 1 a, laureatė
Augustė Bartkutė, 1 a, laureatė
Iveta Paškevičiūtė, 1 a, laureatė
Aistė Urbonaitė, 1a, laureatė
Ema Vaitekūnaitė, 1 a, laureatė
Armandas Stumbra, 1 b, laureatas
Gabrielius Stumbra, 1 b, laureatas
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
3. 09.50 – 10.35
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Sveika mokykla