Tradiciniai renginiai

Neformaliojo švietimo renginių planas 2022-2023 m. m.

Veikla

Data

Atsakingi

Rugsėjo mėn.

Konkursas – akcija „Sveikatos fiesta 2022“

II sav.

Vilma Šegždienė

Pilietinė akcija „Atminties keliu“           

23 d.

TUC mokytojai

Europos kalbų diena

26 d.

Renata Jocienė

LA varžybos „Auksinis ruduo“

29 d.

Matas Skamarakas

LA varžybos 1-4 kl. „Kids athletics“

IV sav.

Matas Skamarakas

Mažoji olimpiada

IV sav.

Matas Skamarakas

Spalio mėn.

Pasaulinė muzikos diena, mokytojo diena

I sav.

Evelina Budrienė

Kovos su prekyba žmonėmis diena

III sav.

Rima Draukšienė

Tolerancijos diena

16 d.

Renata Jocienė

Anglų kalbos konkursas  „Spelling Bee”, 5 - 6 klasės

27 d.

Aušra Gedgaudienė

Maironiui 160

28 d.

Zita Andrijaitienė

Pirmokų krikštynos

IV sav.

Aldona Zajančkauskienė
Daiva Eizintienė
Laima Bytautienė

Tarpklasinės 5-6 klasių kvadrato varžybos

IV sav.

Fizinio ugdymo mokytojai

Lapkričio mėn.

Rajoninės kvadrato varžybos (5-6 kl.)

I-II  sav.

Fizinio ugdymo mokytojai

Tolerancijos dienos minėjimas

16 d.

Renata Jocienė
Rasa Zakaitė

Nerūkymo diena

III sav.

Rima Draukšienė
Virginija Mažeikienė

„Jaunimas gali žaidynės“

I-IV sav.

Darius Gricius
Birutė Balžekienė

Rajoninis anglų kalbos konkursas „Fun tasks“ 4 klasių mokiniams

IV sav.

Aušra Gedgaudienė
Renata Jocienė

Gruodžio mėn.

Drama reborn

I sav.

Gintarė Preikšienė

Gerumo akcija „Iš širdies“

I-II sav.

 

Renata Jocienė

„Jaunimas gali“ kalėdiniai renginiai bendruomennėje

12-23 d.

Birutė Balžekienė
Darius Gricius

Respublikinis priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Žiemos magija“

I-III sav.

Aldona Zajančkauskienė
Daiva Stankienė
Rita Urbonienė

Tarpklasinės 7-I klasių krepšinio varžybos

II sav.

Fizinio ugdymo mokytojai

Tarpklasinės I-IV klasių tinklinio varžybos

III sav.

Fizinio ugdymo mokytojai

Floristinių darbų paroda „Kalėdinio stalo puošmena“

III sav.

Dalė Ūselienė

Kalėdinio stebuklo diena

III sav.

Klasių vadovai

Kalėdinė gerumo akcija Ariogalos palaikomojo gydymo ir  slaugos ligoninėje

III sav.

Rima Draukšienė
Laimute Neverdauskienė

Sausio mėn.

Laisvės gynėjų dienos minėjimas „Atmintis gyva, nes liudija...“

I sav.

TUC
Klasių vadovai

Tarpklasinės smiginio varžybos I- IV kl.

I-II sav.

Birutė Balžekienė

Vasario mėn.

Meninio skaitymo konkursas ,,Gimtinės spalvos“

I sav.

Daiva Stankienė
Aldona Norkienė
Diana Korsakienė

Lietuvių kalbos diena

II sav.

Jūratė Ambrazienė
Vilma Šegždienė
Zita Andrijaitienė
Inesa Petrauskienė

Anglų kalbos „Kengūra“

I-IV sav.

Renata Jocienė
Renata Bagdonienė

Vasario 16- tosios minėjimas

II sav.

Zita Andrijaitienė
Evelina Budrienė

Abiturientų šimtadienis

III sav.

IV klasių vadovai

Kovo mėn.

Bendrystės savaitė „Aš šalia“

I sav.

Renata Jocienė
Danguolė Gailienė

Rima Draukšienė

Lilija Masnikė

Raštingiausio pradinuko konkursas „Rašau diktantą“

I sav.

Daiva Stankienė
Aldona Zajančkauskienė
Rita Urbonienė

Masinis kovo 11-osios „Olimpinės mylios“ bėgimas

II sav.

Matas Skamarakas

„Žvaigždžių diena“ (krepšinio turnyras)

II sav.

Darius Gricius

„Jaunimas gali“ žaidynės

1-31 d.

Birutė Balžekienė
Darius Gricius

Jaunimas gali“ edukacinė išvyka į įmones

1-31 d.

Birutė Balžekienė
Darius Gricius

„Mano sportiška šeima“ judriosios estafetės

II sav.

Matas Skamarakas

LA keturkovės varžybos 5-7 klasės

IV sav.

Fizinio ugdymo mokytojai

Balandžio mėn.

Velykinė gerumo akcija Ariogalos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje

II sav.

Rima Draukšienė
Laimutė Neverdauskienė

„Jaunimas gali“ akcija „Darom“

III-IV sav.

Birutė Balžekienė
Darius Gricius

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių eilėraščių konkursas ,,Tau, mamyte‘‘

IV sav.

Lina Razmantienė
Rita Krištopaitienė

Gegužės mėn.

LA atskirų rungčių varžybos 7- III gimnazijos klasės 

I sav.

Fizinio ugdymo mokytojai

Abėcėlės šventė

I sav.

Diana Korsakienė
Ligita Tarosienė
Vida Matkuvienė

Gamtamokslinis turnyras ,,Gamta-vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“

II sav.

Lina Razmantienė
Rita Urbonienė
Laima Bytautienė

Raseinių rajono ugdymo įstaigų dainų ir šokių festivalis – konkursas „Muzikuoju, šoku pavasarį“

II -III sav.

Evelina Budrienė

„Jaunimas gali“ sezono uždarymo šventė

IV sav.

Birutė Balžekienė
Darius Gricius

Birželio mėn.

Ketvirtokų išleistuvių šventė

I sav.

Lina Razmantienė
Rita Urbonienė
Aldona Zajančkauskienė
Laima Bytautienė
Daiva Eizintienė

Šventė, skirta Tarptautinei vaikų ginimo dienai

I sav.

Evelina Budrienė
Klasių vadovai

Mokslo metų pabaigos diena

III sav.

Klasių vadovai
Evelina Budrienė

Gedulo ir Vilties dienos minėjimas

14 d.

TUC

Liepos mėn.

Abiturientų išleistuvės

I-II sav.

III klasių vadovai

Atnaujinta: 2022-11-21
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Sveika mokykla