Mokytojai

 

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Priešmokyklinio ugdymo ir pradinio ugdymo mokytojai

Aldona Zajančkauskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

1 a klasė
Daiva Eizintienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja 1 b klasė
Vida Matkuvienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 2 a klasė

Ligita Tarosienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja

2 b klasė
Diana Korsakienė Pradinio ugdymo  mokytoja

Vyresnioji mokytoja

2 c klasė
Daiva Stankienė Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

3 a klasė
Laima Bytautienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

3 b klasė
Rita Urbonienė Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

4 a klasė
Lina Razmantienė Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

4 b klasė
Aldona Norkienė Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

Jūratė Ambrazienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

IV a gimnazijos klasė

Zita Andrijaitienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

IV b gimnazijos klasė

Inesa Petrauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vyresnioji mokytoja

7 a klasė

Vilma Šegždienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

 5 a klasė

Užsienio kalbų mokytojai

Aušra Gedgaudienė

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė II b klasė
Renata Jocienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja -
Elena Lapkauskienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja -
Gintarė Preikšienė

Anglų kalbos mokytoja

Vokiečių kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Mokytoja

8 b klasė
Dalia Skeberdienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 7 b klasė
Ramunė Aksomaitienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja 6 a klasė
Roma Kimbraitė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja -
Jūratė Saltonienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja I b klasė

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

Irma Buividienė

Matematikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

II a gimnazijos klasė

Sigutė Mačiūnienė

Matematikos mokytoja 

Mokytoja metodininkė

 -

Julia Gražulevičiūtė Matematikos mokytoja  Mokytoja metodininkė -

Laima Siliūnienė

Informacinių technologijų mokytoja
Ekonomika ir verslumas

Mokytoja metodininkė

-

Dalė Ūselienė

Informacinių technologijų mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 5 b klasė

Gamtos mokslų mokytojai

Žaneta Kalėjutė Chemijos mokytoja Mokytoja metodininkė -
Laima Siliūnienė Fizikos mokytoja Vyresnioji mokytoja

-

Jūratė Klimienė

Biologijos mokytoja 
Gamta ir žmogus

Mokytoja metodininkė

-

Socialinių mokslų mokytojai

Rasa Zakaitė Istorijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

5 c klasė
Laimutė Neverdauskienė Tikybos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

-
Dalė Ūselienė Etikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

5 b klasė

Rima Draukšienė

Gyvenimo įgūdžių mokytoja Mokytoja metodininkė -
Rožė Teišerskienė Geografijos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

8 a klasė

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

Birutė Balžekienė

Fizinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

6 b klasė

Arvydas Stankus Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas metodininkas  

Aurimas Dyglys

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas

 -

Evelina Budrienė

Muzikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

III a gimnazijos klasė

III b gimnazijos klasė

Jolita Lukonaitienė

Muzikos mokytoja Mokytoja  

Lijana Raginskienė

Dailės mokytoja

Mokytoja

I a gimnazijos klasė

Leonas Klimas

Technologijos mokytojas
Braižybos mokytojas

Mokytojas metodininkas

 -

Ričardas Višinskas

Technologijų mokytojas
Žmogaus saugos mokytojas
Nacionalinio saugumo ir krašto gynybos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Natalija Tokareva

Šokio mokytoja

Mokytoja

 -

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
6. 13.05 – 13.50
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Sveika mokykla