Neformalusis švietimas

Už neformalųjį švietimą gimnazijoje atsakinga

Ingrida Jankauskienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Darbo laikas

Savaitės dienos

Darbo laikas

Pietūs

Pirmadienis

7.30 – 16.30

10.35 – 11.05

Antradienis

7.30 – 16.30

11.30 – 12.00

Trečiadienis

7.30 – 16.30

11.30 – 12.00

Ketvirtadienis

7.30 – 16.30

11.30 – 12.00

Penktadienis 7.30 – 14.00 11.30 – 12.00

Kontaktai Telefonas (8 428) 50 241

El. paštas Rašyti

Raseinių r. Ariogalos gimnazijos neformaliojo švietimo būrelių užsiėmimų tvarkaraštis 2022-2023 m. m.

Eil. Nr.

Pavadinimas

Klasės

Mokytojas

Vieta

Laikas

 

 

 

 

Pastato adresas

Patalpa

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1.

Vokalo studija

5-8, I-II, III-IV

Evelina Budrienė

Vytauto g. 94

217

14.00-14.45,
14.55-15.40 val.

14.00-14.45 val.                

 

 

 

2.

Mišrus choras

I-II, III-IV

Evelina Budrienė

Vytauto g. 94

217

 

 

 

14.00-14.45,
14.55-15.40 val.

 

3.

Folkloro klubas

1-2, 3-4

Dobilas Juška

Melioratorių g. 12

Aktų salė

13.15-14.00,
14.05-14.50,
15.55-16.40,
16.45-17.30,
17.35-18.20 val.

 

 

 

 

4.

Muzikos pasaulyje

1-2, 3-4

Jolita Lukonaitienė

Melioratorių g. 12

1 c klasė

13.15-14.00 val.

13.15-14.00,
14.05-14.50 val.

 

 

 

5.

„Gyvenimas iš naujo“ (floristika)

5-8, I-II

Dalė Ūselienė

Vytauto g. 94

307

 

 

14.00-14.45,
14.55-15.40 val.

 

 

6.

Meno terapija

3-4

Daiva Eizintienė

Melioratorių g. 12

4 b klasė

 

 

 

13.15-14.00 val.

 

7.

Medžio apdaila

5-8, I-II

Leona Klimas

Vytauto g. 94

401

 

 

14.55-15.40,
15.50-16.35 val.

 

 

8.

Olimpinės viltys

5-8

Birutė Balžekienė

Vytauto g. 94

120

 

14.00-14.45 val.

 

14.00-14.45 val.

 

9.

Krepšinis (vaikinai)

I-II, III-IV

Darius Gricius

Melioratorių g. 4

RKKSC sporto salė

14.55-15.40,
15.50-16.35 val.  

 

 

 

 

10.

Judrieji žaidimai

1-2, 3-4

Matas Skamarakas

Melioratorių g. 4

RKKSC sporto salė

13.15-14.00 val.

 

13.15-14.00 val.

 

13.15-14.00 val.

11.

Stalo tenisas

5-8

Ričardas Višinskas

Vytauto g. 94

1 aukšto fojė

14.55-15.40,
15.50-16.35 val.

 

 

 

 

12.

Sveikos gyvensenos klubas „Sveikuoliai“

I-II

Vilma Šegždienė

Vytauto g. 94

229

14.55-15.40 val.

 

 

 

 

13.

Jaunieji maironiečiai

III-IV

Zita Andrijaitienė

Vytauto g. 94

232

 

 

 

14.55-15.40 val.

 

14.

Jaunieji šauliai

5-8, I-II, III-IV

Julius Tovtkevičius

Vytauto g. 94

215

 

 

 

14.55-15.40,
15.50-16.35,
16.45-17.30 val.

 

15.

Dėlionė

5-8

Aušra Gedgaudienė

Vytauto g. 94

105

 

14.00-14.45 val.

 

 

 

16.

Kuriame angliškus pasakojimus

5-8

Dalia Skeberdienė

Vytauto g. 94

304

 

14.00-14.45 val.

 

 

 

17.

IT pradžiamokslis

1-2

Rita Krištopaitienė

Melioratorių g. 12

1-2 klasių grupė

 

 

 

13.15-14.00 val.

 

18.

Ekonomikos pradžiamokslis

3-4

Lina Razmantienė

Melioratorių g. 12

3 b klasė

 

 

13.15-14.00 val.

 

 

19.

Robotika

3-4, 5-8

Kastytis Baltmiškis

Melioratorių g. 12

1-2 klasių grupė

 

 

 

 

13.15-14.00,
14.05-14.50 val.

20.

Gabiųjų mokinių kūrybinės dirbtuvėlis

5-8

Zita Andrijaitienė

Vytauto g. 94

232

 

 

14.00-14.45 val.
(lyginės mėnesio savaitės)

 

 

21.

Gabiųjų mokinių kūrybinės dirbtuvėlis

5-8

Irma Buividienė

Vytauto g. 94

106

 

 

14.00-14.45 val.
(nelyginės mėnesio savaitės)