Solidarumo bėgimas

• Paskelbta: 2024-10-03

11-asis Solidarumo bėgimas Ariogalos gimnazijoje

Mūsų gimnazija užsiregistravo bėgti šiųmetiniame, vienuoliktame Solidarumo bėgime ir pasiryžo rinkti paramą vaikams, kurie yra šalia mūsų ir kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai.

Bėgimą vykdėme 2024 m. rugsėjo 23 - spalio 2 dienomis, norėdami prisijungti prie šios gražios pilietiškumo akcijos ir tuo pačiu paminėti spalio 5 dieną minimą Kūno kultūros ir sporto dieną. Kiekvienas mokinys įveikęs distanciją buvo apdovanotas organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paruoštais diplomais. Klasėse jie rinko aukas sunkiai sergantiems vaikučiams.

Didžiuojamės ir dėkojame kiekvienam, nors kiek prisidėjusiam prie šios iniciatyvos. Mūsų gimnazija paaukojo 231 eurą. Mes visi esame didžiulė jėga. Taip kaskart mumyse auga gerumo, atjautos, supratingumo ir mokėjimo dalintis rodiklis. Dar kartą visiems nuoširdus ačiū.

Fizinio ugdymo mokytoja Birutė Balžekienė

Birutė Balžekienė