Sveika, biblioteka!

• Paskelbta: 2024-09-13

Rugsėjo 11 ir 12 dienomis penktų klasių mokiniai lankėsi Almos Adamkienės informaciniame centre. Pradžioje bibliotekininkė mokiniams skaidrėse parodė žymiausias pasaulio bibliotekas, pateikė kelis įdomesnius faktus apie knygas. Paskui mokiniai susipažino su naudojimosi informaciniu centru taisyklėmis, leidinių išdėstymu bibliotekoje. Bibliotekininkė penktokams išsamiai paaiškino, kokia sistema vadovaujantis yra išdėstomos knygos bibliotekoje, kaip teisingai ir greitai galima surasti reikiamą informaciją bei knygą. Vėliau mokiniai buvo pakviesti pasivaišinti saldainiukais-žirniukais ir už kiekvieną suvalgytą saldainiuką parašyti linkėjimą Almos Adamkienės informaciniam centrui. Palinkėjimai buvo panašūs – įdomių knygų, daug skaitytojų ir sėkmės bibliotekininkėms!

Pabaigoje susitikimo mokiniai rinkosi knygas skaitymui, vartė, diskutavo tarpusavyje apie jau perskaitytas knygas.

Raimundė Višinskienė