Ketvirtokų išleistuvės

• Paskelbta: 2024-06-14

Birželio 10 dieną Ariogalos gimnazijos trečiokai suorganizavo išleistuvių šventę ketvirtokams.  Daug susikaupimo, daug pamąstymo, daug emocijų tądien turėjo ketvirtokai ir šventėje dalyvavę jų tėveliai.

Pasipuošę mokslų baigimo kepurėlėmis jaunieji absolventai dėmesingai stebėjo trečiokų paruoštą programą: klausėsi prasmingų jiems iš trečiokų lūpų skriejančių žodžių, kartu dainavo dainas ir klausėsi dūdelėmis atliekamų kūrinių. Būsimuosius penktokus pasveikino ir mokyklos administracija – direktorius Arvydas Stankus bei jo pavaduotojos ugdymui Aldona Norkienė bei Aušra Gedgaudienė.

Mokinių tėveliai padėkojo mokytojoms už kantrybę, už įdėtas pastangas, už mokymą ne tik skaityti, skaičiuoti, tačiau ir teisingai gyventi.

Šventės pabaigoje labai prasmingus žodžius tarė ir klasių vadovės, linkėdamos mokiniams sėkmės tolimesniame mokslo ir gyvenimo kelyje

Ligita Tarosiene