Mokinių prezidente inauguruota Anita Gedgaudaitė

• Paskelbta: 2024-06-10

Po gegužės mėnesį įvykusių kandidatų į Mokinių prezidentus paskelbimo, jų prisistatymo kalbų, mokinių balsavimo, birželio 7 dieną buvo iškilmingai inauguruota naujoji gimnazijos Mokinių prezidentė - I ag klasės mokinė Anita Gedgaudaitė. Simbolinį raktą perdavė Emilius Lukoševičius, po dvejų vadovavimo ir darbo metų. Vakaro metu skambėjo sveikinimai ir linkėjimai - renginyje dalyvavo ir sveikinimus išsakė gimnazijos direktorius Arvydas Stankus, pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė, I ag klasės vadovė Lijana Raginskienė, Mokinių tarybos koordinatorė Aušra Gedgaudienė. Muzikinius sveikinimus dovanojo 7 a klasės mokinys Nedas Jusis ir II bg klasės mokinė Aira Klangauskaitė, kurie taip pat yra ir Mokinių tarybos nariai.

Savo inauguracijos kalboje Anita išsakė lūkesčius, tikslus, norą sėkmingai įgyvendinti numatytus uždavinius, sėkmingai bendradarbiauti kartu su Mokinių taryba ir tinkamai atstovauti visiems gimnazijos mokiniams.

Linkime sėkmės tau, Anita!

Mokinių taryba

Evelina Stanevičiūtė