Pasitinkant šv. Velykas

Gėlės išpuošė laukus,
O kiemai pilni vaikučių
Lyg velykinių margučių.

Pilnas vaikučių ir margučių kovo 29 dieną buvo ir Ariogalos gimnazijos pradinių klasių kiemas. Visa bendruomenė susirinko pasidžiaugti pavasario saule, šiluma ir... atlikti mokytojų padėjėjų Rasos, Mildos, Šarūnės bei Jūratės paruoštų velykinių užduočių.

Kiek veiksmo buvo, kiek įvairiausių žaidimų, juoko, sieko laimėti, gerų emocijų! Organizatorės puikiai apgalvojo klasių srautus, kam kokią užduotį kada atlikti. Pirmokai ir antrokai dalyvavo sporto estafetėse, komandomis ant šaukšto nešė margutį. Trečiokai ir ketvirtokai ieškojo Velykų bobutės paslėptų margučių, vijo suraizgytus siūlus bei žaidė margučių biliardą. Visi taip įsitraukė į veiklas, jog nespėjo pajusti, kaip prabėgo laikas. O atlikę visas užduotis mokiniai patraukė į klases, kuriose iškėlė tikras puotas – vaišinosi atsineštais gardumynais.

Šventė tikrai puikiai pavyko: tokią didelę bendruomenę sutelkti ir įveiklinti – nemažas iššūkis, su kuriuo mokytojų padėjėjos kuo puikiausiai susitvarkė. Didžiulis ačiū šventės organizatorėms ir dalyviams už puikią nuotaiką pasitinkant svarbiausią pavasario šventę.

Ligita Tarosienė

Ligita Tarosienė