RESPUBLIKINIS LIETUVOS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ 5–12 KLASIŲ MOKINIŲ DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS ,,TARP DAINŲ IR EILIŲ“

• Paskelbta: 2024-03-07

Džiugu, jog vasario 29 dieną, mūsų III b gimnazijos klasės solistė, Ugnė Klasauskaitė dalyvavo Vilniaus Žemynos progimnazijos organizuojamame festivalyje ,,Tarp dainų ir eilių“.

Šis festivalis subūrė neįtikėtinai daug dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Buvo nuoširdžiai gera ir šilta klausytis jaunųjų atlikėjų dainų ir jau laiko patvirtintų, perdainuotų ir naujomis spalvomis atsiskleidusių šlagerių. ,,Tarp dainų ir eilių“ festivalis nepriekaištingai įkūnijo dainuojamosios poezijos braižą jaunimo lūpomis. Labai džiugu, jog jaunimas neleidžia šiam nuostabiam muzikos žanrui išnykti.

Linkime kūrybinės sėkmės.

Evelina Budrienė