Kaziuko mugė

• Paskelbta: 2024-03-04

Įvairiausių gardumynų, skanumynų, rankdarbių ir malonių smulkmenėlių buvo galima įsigyti vasario 29 dieną Ariogalos gimnazijos pradinių klasių aktų salėje šurmuliavusioje kasmet vykstančioje Kaziuko mugėje.

Gausiai susirinko ir pardavėjų, ir pirkėjų. Smagu buvo matyti, jog jaunieji prekiautojai ugdo savo verslumą, mokosi skaičiuoti pajamas, pelną, mąsto, kaip pritraukti pirkėjų. Smagu, jog pasiruošti dalyviams padėjo tėveliai, kurių sulaukėme ir mugėje – stovinčių prie prekystalių ir besidairančių įsigyti akį traukiančių bei kvapais viliojančių gaminių. Mugėje apsilankė ir gimnazijos direktorius A. Stankus bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Norkienė.

Kaziuko mugė visiems suteikė puikių emocijų. Tikimės, jog ši patirtis mokiniams bus pirmas žingsnis į verslo pasaulį, padėsiantis siekti geriausių rezultatų ateityje.

Ligita Tarosienė

Ligita Tarosienė