Bibliotekų ,,Knygų Kalėdų“ akcija baigėsi

• Paskelbta: 2024-01-23

Bibliotekų ,,Knygų Kalėdos“ – bibliotekininkų bendruomenės inicijuojama šventinė akcija, skatinanti žmones dalintis šiluma, šviesa, gera nuotaika. Akcijos metu mokyklos bendruomenė buvo kviečiama dovanoti knygas mokyklos bibliotekai - skaitymo džiaugsmą, naujus atradimus ir turtingą žinių pasaulį. Pasibaigus akcijai, Almos Adamkienės informacinis centras praturtėjo 63 knygomis. Dėkojame visiems dovanojusiems bibliotekai knygas: mokytojoms Vilmai Šegždienei ir Dalei Ūselienei, mokiniams - Emilijai Matukaitytei, Melitai Paškevičiūtei, Faustui Jelnioniui, Viktorijai Viršilaitei, Barborai Kučinskaitei, Augustei Butkutei. Prie akcijos prisijungė ir 7 knygas dovanojo leidykla ,,Nieko rimto“, pavaduotojos Aldonos Norkienės padedami iš leidyklos ,,Terra publica“ įsigijome net 23 knygas!

Pasak Sokrato, ,,Kas skaito knygas, tam netrūksta geriausio draugo ir išmintingo patarėjo“. Kviečiu ateiti į mokyklos biblioteką, galbūt surasite geriausią draugą!

Raimundė Višinskienė

Raimundė Višinskienė