Kalėdinė mugė: nuo kvapnių meduolių iki antram gyvenimui perdirbtų papuošimų

• Paskelbta: 2023-12-11

Gruodžio 9 dieną pagrindinėje miestelio aikštėje šurmuliavo mugė, kurios dalyviais šiemet tapo ir Ariogalos gimnazijos mokiniai. Visi užsukę galėjo pasigrožėti, o pasigrožėję ir įsigyti, pačių mokinių ir gimnazijos darbuotojų rankomis pagamintų valgomų ir nevalgomų dovanėlių! Iš šiaudų pagaminti eglės žaisliukai, meduoliniai nameliai, papuošalai, raktų pakabukai ir skirtukai, kalėdiniai vainikai...visų gaminių net neišvardinsi!

Ačiū tariame nepabūgusiems šaltuko ir sudalyvavusiems mugėje - Emilijai Šimkutei ir jos mamai Vytautei, Vestai Gailiūtei ir jos mamai Danguolei, Ugnei Radvilaitei ir jos mamai, mokytojų padėjėjai Neringai, mokiniams Arnui Lukošiui, Gabijai Siautilaitei, Paulinai Sturytei, Barborai Kučinskaitei, Emilijai Matukaitytei.

Aušra Gedgaudienė

Aušra Gedgaudienė