Tolerancijos ugdymo centrų 20-ies metų veiklos Lietuvoje sukakties minėjimas

• Paskelbta: 2023-11-21

Tolerancijos ugdymo centrai švenčia 20-ies metų veiklos sukaktį. Lapkričio 15-ąją, Vyriausybės rūmuose pasveikinti Lietuvos Tolerancijos ugdymo centrai ir jų atstovai. Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė įteikė padėkas, švietimo ir kultūros darbuotojams, labiausiai nusipelniusiems ugdant ir skleidžiant toleranciją. Džiaugiamės ir didžiuojamės įvertimu mes – Ariogalos gimnazijos Pasaulio tautų teisuolės Janinos Tarapaitės-Šliburienės vardo tolerancijos centras. Sveikinimo kalboje premjerė pabrėžė būtinybę nepamiršti skaudžių ir nepatogių istorijos puslapių, nes tai – pamokos ir perspėjimai, kuriuos būtina girdėti ir įsisąmoninti, išties norint, kad praeities klaidos nebūtų kartojamos. Konferencijos dalyviams muzikinius kūrinius dovanojo Ariogalos gimnazijos abiturientė Evelina Dubauskaitė, šešėlių teatro spektakliu nustebino Radviliškio rajono Baisogalos kultūros centro dramos studija.

Rasa Zakaitė