Popietė ,,Maironiui-161“

• Paskelbė : Dalė Ūselienė
  • Paskelbta: 2023-11-13

Lapkričio 10 dieną 7 b ir 8 a klasių mokiniai rinkosi į Menų salę, kur jiems vyko netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka, skirta Raseinių krašto kūrėjo Maironio gimtadieniui. Ją organizavo Jaunieji maironiečiai ir jų vadovė.

Pamoka prasidėjo II b klasės mokinės Ugnės Tamošaitytės  muzikinės-literatūrinės kompozicijos ,,Meilė tam, kas gražu“ pristatymu. Joje atsispindėjo Maironio eilėraščių įžvalgos, kurias papildė filmuoti vaizdai poeto gimtinėje ir literatūros muziejuje Kaune, taip pat Ugnės atliekami kūriniai kanklėmis. Dalyvaujančių klasių mokiniai pasiskirstė į šešias komandas, kurioms Jaunieji maironiečiai parengė įvairių užduočių: kūrybinę, vaidybinę, skaitmeninę. Mokiniai įvairiais stiliais skaitė poeto eilėraščius, patys kūrė ketureilius, atpažino Maironio eilėraščius, kurių buvo pateikta tik viena eilutė. Taip pat atliko užduotį ,,Minčių lietus“ – parengė plakatus, kuriuose surašė frazes, atspindinčias kūrėjo asmenybę, gimtinę, eilėraščių tematiką. Mokiniai entuziastingai įsitraukė į veiklą, kūrybiškai atliko užduotis.

Direktoriaus pavaduotoja Aldona Norkienė įteikė dalyviams padėkas už dalyvavimą, padėkojo organizatoriams už puikią pamoką ,,kitaip“.