Spektaklis ,,Pabėgimas į Akropolį"

• Paskelbta: 2023-11-28

Lapkričio 24 dieną mokykloje lankėsi Radviliškio Lizdeikos gimnazijos teatro trupė, vadovaujama režisierės Rasos Atkočiūnienės. Jaunieji artistai parodė spektaklį pagal Marijos Korenkaitės pjesę ,,Pabėgimas į Akropolį". Iš pirmo žvilgsnio smagių pokštų ir juokų pilname kūrinyje  kalbama apie labai rimtus ir sudėtingus dalykus - tėvų ir vaikų santykius, paauglių gyvenimą, patyčias, narkotikus, savižudybę, abejingumą vienas kitam.

,,Spektaklis atspindi šiuolaikinį paauglių gyvenimą. Manau, kūrinį aktualu pažiūrėti kiekvienam jaunuoliui. Spektaklio metu pagalvojau apie tai, kur veda neapgalvoti sprendimai".( Emilija, II ag)

,,Spektaklis labai patiko, aktualus jaunimui. Aktoriai šauniai vaidino. Ačiū, kad turėjome galimybę pamatyti". (Rokas, II ag)

,,Spektaklis buvo labai įdomus, puikūs atlikėjai. Laukiame daugiau tokių reginių!" (Adrija, II ag)

Aldona Norkienė