Laisvės gynėjų dienos minėjimas

• Paskelbta: 2024-01-12

Sausio 12 dieną Ariogalos gimnazijos pradinių klasių bendruomenė pilietine iniciatyva „Pergalės šviesa“ paminėjo Sausio 13-osios įvykių atminimą. Dar neprašvitus mokyklos languose sužibo žvakelės. Kartu su prasidėjusiomis pamokomis nuotolinę paskaitą pradėjo ir Lietuvos Respublikos Seimo signatarai, iš Seimo transliuodami nuotolinę pilietiškumo pamoką „Sausio 13-oji signatarų akimis“. Pirmiausiai visi atsistoję tylos minute pagerbė žuvusiuosius už Lietuvos laisvę ir sugiedojo „Tautišką giesmę“. Tuomet mokiniai atidžiai klausė signatarų pasakojimų apie istorinius 1991 sausio 13-osios įvykius, o klasių vadovės mokiniams paaiškino languose sužibusių švieselių reikšmę - šviesos, teisingumo, atminties ir vienybės simbolizavimą.

Ligita Tarosienė

Ligita Tarosienė