,,Kalėdos, kvepiančios cinamonu"

• Paskelbta: 2023-12-19

Gruodžio 18 dieną, kaip ir kasmet,  Ariogalos gimnazijos pradinukus aplankė Kalėdų Senelis su savo komanda. Šiemet dosnųjį storulį lydėjo pagalbininkai iš VšĮ "Drakoniuko teatras" su nuotaikingu spektakliu "Kalėdos, kvepiančios cinamonu".

Tai užburiantis pasakojimas apie ką tik iškeptą, gražų, kvepiantį cinamonu ir labai savimi besididžiuojantį Kalėdinį Meduolį, kuris keliauja į Meduolių miestą dalyvauti šauniausio meduolio konkurse. Pakeliui jis susitinka Kaitrą, kuri, norėdama susigrąžinti vasarą, pavogė stebuklingą Kalėdų Senelio lazdą. Spektaklio heroja, išgirdę pranešimą per radiją, kad Kalėdų Senelis ketina tam, kas suras ir grąžins lazdą, išpildyti didžiausią norą, susigrumia.

Spektaklio aktoriai pasistengė, kad visi suprastų, jog geri poelgiai sušildo labiau nei kaitri saulė, o Kalėdos kvepia ne tik cinamonu, bet ir gerumu. Viso renginio metu vaikai aktyviai dalyvavo, šoko, žaidė kartu su Kalėdų Seneliu ir kitais personažais.

Ligita Tarosienė

Ligita Tarosienė