Astos Blandės seminaras - bendruomenę telkiantis renginys

• Paskelbta: 2024-03-07

Raseinių r. Ariogalos gimnazijos bendruomenė yra aktyvi ir siekia nuolat tobulėti! Pedagoginė bendruomenė pradėjo vykdyti ilgalaikę kvalifikacijos tobulinimo programą „𝐌𝐎𝐊𝐘𝐓𝐎𝐉𝐎 𝐀𝐒𝐌𝐄𝐍𝐈𝐍𝐈𝐔̨ 𝐆𝐀𝐋𝐈𝐔̨ 𝐈𝐑 𝐁𝐄𝐍𝐃𝐑𝐔𝐎𝐌𝐄𝐍𝐄̇𝐒 𝐒𝐔𝐓𝐄𝐋𝐊𝐓𝐔𝐌𝐎 𝐒𝐓𝐈𝐏𝐑𝐈𝐍𝐈𝐌𝐀𝐒 𝐔𝐆𝐃𝐘𝐌𝐎 𝐈̨𝐒𝐓𝐀𝐈𝐆𝐎𝐉𝐄“.

Šios programos tikslas yra atskleisti asmenines bei kolektyvo stiprybes ir pažeidžiamas puses, motyvacijos stiprinimo bei tobulėjimo galimybes, plėsti psichologijos mokslu pagrįstų žinių akiratį, gerinti kolegų tarpasmeninius santykius bei skatinti bendruomeniškumą. Tai puikus būdas ugdymo įstaigoje stiprinti bendruomenės dvasią ir padėti mokytojams bei darbuotojams pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus.

Kovo 6 d. vyko I modulio mokymai, kuriuos vedė Asta Blandė, patyrusi psichologė, lektorė ir knygų autorė. Tema buvo „Ugdymo įstaigos darbuotojo psichologinio atsparumo bei motyvacijos stiprinimas: nuo atidumo sau iki pasirūpinimo kitais“. Ši tema yra labai svarbi, nes stiprus psichologinis atsparumas ir motyvacija yra esminiai veiksniai, kurie padeda mokytojams efektyviai dirbti ir įveikti iššūkius.

Aušra Gedgaudienė

Aušra Gedgaudienė