Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

• Paskelbta: 2024-03-18

Kovo 8 dieną Ariogalos gimnazijos pradinukai paminėjo artėjančią Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.  Šventė iškilmingai pradėta Lietuvos Respublikos himnu, po kurio giedojimo visus dalyvius bei svečius pasveikino mokyklos direktorius Arvydas Stankus, į šventę atvykęs kartu su pavaduotojomis ugdymui Aušra Gedgaudiene bei Aldona Norkiene.

Šventės vedėjai Ugnė, Ąžuolas, Dovilė ir Gabrielė supažindino žiūrovus su Lietuvos istoriniais faktais, kodėl ši diena yra tokia svarbi kiekvienam lietuviui, kodėl mes visi didžiuojamės jais būdami. Pasirodymus parengė ir kartu švente pasidžiaugė visos pradinės klasės: kas šoko, kas dainavo, kas eiles deklamavo. O tarp nuostabių mokinių pasirodymų gimnazijos administracija pasveikino mokyklinės matematikos bei lietuvių kalbos olimpiadų 3-4 klasėms prizininkus, taip pat meninio skaitymo konkurso 1- 4 klasių mokinių ,,Gimtinės spalvos” bei raštingiausio pradinuko konkurso „Rašau diktantą - 2024“ laureatus. Visi pasidžiaugė gražiu renginiu, priminimu, kokia brangi yra laisvė, kiek reikia turėti drąsos ir ryžto ją pasiekti bei išlaikyti. Šventę pabaigė visus išjudinęs mokytojos Jolitos Lukonaitienės vaikų ansamblis su daina „Tu, Lietuva, tu mana“

Ligita Tarosienė

Ligita Tarosienė