„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“

• Paskelbta: 2024-05-16

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba organizuoja tradicinį renginį „Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“. Tai šventė skirta pasidžiaugti ir pagerbti Lietuvos mokinių olimpiadų ir konkursų rajono etapo laimėtojus bei juos rengusius mokytojus, padėkoti jiems už pasiektus puikius įvairių dalykų rezultatus. Net 16 gimnazijos mokytojų parengė 18 mokinių, kurie olimpiadose, konkursuose laimėjo prizines vietas.

Daugiausiai prizinių vietų laimėjusiems mokiniams Justei Kazlauskaitei, Evelinai Dubauskaitei įteiktos Raseinių rajono mero padėkos. Mero padėkomis apdovanotos taip pat ir mokytojos Vilma Šegždienė, Jūratė Klimienė, kurios parengė daugiausiai prizinių vietų laimėjusių mokinių.

Aldona Norkienė, Aušra Gedgaudienė