Pradinukų mokslo metų baigimo šventė

• Paskelbta: 2024-06-13

Su puikia nuotaika, deklamuojamomis eilėmis, šokiais ir dainomis saulėtą birželio 11 dieną Ariogalos gimnazijos pradinių klasių mokiniai užbaigė 2023 – 2024 mokslo metus. Susirinkę ant žalios pievos, pakvietę baigiamojo koncerto paklausyti tėvelius bei mokyklos bendruomenę, mokiniai paruošė nuostabų renginį, kurį vedė drąsūs pirmokai Izabelė ir Ąžuolas.

Pasidžiaugti mokinių pasirodymais bei pasiekimais atvyko gimnazijos direktorius Arvydas Stankus ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Aldona Norkienė bei Aušra Gedgaudienė. Jie mokiniams įteikė padėkas už puikų ir labai gerą mokymąsi bei puikų lankomumą, taip pat papasakojo apie saugumą vasaros metu. Džiugu, kad padėkas gavusių mokinių buvo tikrai daug. Mokslo metų baigimo šventėje skambėjo jau klasika tapusios dainos, mokiniai entuziastingai šoko populiarius šokius, dūdavo dūdelėmis ir dalinosi gera nuotaika.

Na, o šventę vainikavo mokyklos kieme surengta iškyla. Kiekviena klasė, įsitaisiusi po medžiais, kad labai saulutė „nenubučiuotų“, vaišinosi atsineštais užkandžiais, žaidė lauko žaidimus, pūtė burbulus. Pradinukai atostogaus visą vasarėlę ir, tikimės, sugrįš pailsėję ir kupini jėgų bei didelio noro vėl kibti vėl į mokslus: pažinti, atrasti, tyrinėti.

Ligita Tarosienė