I ag ir II bg išvyka į Dzūkijos kraštą

• Paskelbta: 2024-06-10

Birželio 6 rytas išaušo lietingas, tačiau grupės mokinių, turinčių tikslą aplankyti Dzūkijos kraštą, tai visiškai neišgąsdino. Artėjant prie Alytaus oras vis gerėjo, tad neliko abejonių - visos tądien numatytos veiklos po atviru dangumi įvyks. Šįkart mokiniai buvo nusprendę skirti išvyką fiziniam aktyvumui, savo jėgų išbandymui, sveikatinimui ir buvimui gryname ore.

Išklausę instruktažus, atsakingai išbandę įrangą, mokiniai smagiai leido laiką "Tarzanijoje", kur išbandė savo jėgas trasose aukštai, medžių viršūnėse. O kokie įspūdžiai po skrydžio virš Nemuno!

Po Alytaus aplankymo, laukė viešnagė Birštone ir jo apylinkėse - aplankytas apžvalgos bokštas, Birštono sveikatinimosi erdvės ir, žinoma, pavaikščiota pušynuose, bei Nemuno krantinėje.

Šios išvykos metu dar kartą galėjome įsitikinti kokia įdomi yra mūsų šalis - aktyvios veiklos gamtoje, lankytini objektai, išpuoselėtos aplinkos ir vaizdingi kraštovaizdžiai!

Aušra Gedgaudienė